Антифриз для системи опалення

На жаль, на сторінці немає елементів для відображення. Будь ласка, зайдіть пізніше!

Антифриз для опалення

Вода - універсальний дешевий теплоносій, який використовується в системах індивідуального та централізованого теплопостачання. Незважаючи на доступність, вона має деякі недоліки, які потрібно обов'язково враховувати. Наприклад, особливістю рідини виступає здатність розширюватися під час замерзання. У житлових будинках, де взимку температура рідко опускається нижче +15 градусів, цей нюанс не відчувається. Однак в заміських будинках і дачах замерзання водяного теплоносія призводить до розриву труб, радіаторів, теплообмінників котла і повного виходу з ладу всієї системи опалення.

Використання антифризу для опалення - єдине рішення, здатне запобігти виникненню подібної ситуації.

Компанія MASTER BOILER виступає постачальником і виробником антифризу для систем опалення. Випускаються під власною торговою маркою склади - результат досліджень німецьких хіміків з університету Клаусталя. Купивши антифризи для опалення, споживач отримує продукт європейської якості за українську ціну. Антифризи для опалювальної системи MASTER BOILER виготовляються на умовах контрактного виробництва з вітчизняних інгредієнтів.

Різновиди антифризів для опалення MASTER BOILER

В асортименті MASTER BOILER представлені такі типи антифризів для опалення будинку:

  • Мінерально-водного складу. Бюджетний антифриз для систем опалення, які не мають в своєму складі елементів, що містять алюмінієві матеріали.
  • Антифриз на основі етиленгліколю. Речовина токсична, тому може бути застосовано далеко не у всіх типах систем опалення. Купити антифриз на основі етиленгліколю можна для опалювальних систем з підлоговими одноконтурними котлами, де потрапляння речовини в сантехнічну воду повністю виключено
  • Антифриз на основі пропіленгліколю. Нетоксичні, універсальні розчини, що застосовуються в системах опалення та кондиціонування. Мають в складі спеціальні інгібітори, які зсередини захищають обладнання від корозії та утворення накипу.
  • Антифриз на основі пропіленгліколю для сонячних панелей. Відрізняється наявністю особливих присадок, що збільшують максимальну робочу температуру антифризу для систем опалення від +110 до +200 градусів.

Особливості застосування антифризу для опалення MASTER BOILER

Незважаючи на наявність в каталозі безпечних для людини і навколишнього середовища антифризів для систем опалення, перед їх використанням слід враховувати такі моменти:

  • антифриз для опалювальних систем має менший в порівнянні з водою коефіцієнт поверхневого натягу, тому при наявності навіть незначних порушень герметичності утворюються протікання;
  • щільність антифризу на етіленгліколевой або пропіленгліколевої основі вище водяного теплоносія, для його переміщення по системі опалення потрібна наявність більш потужних циркуляційних насосів;
  • при тривалому простоюванні системи антифриз в батареях стає в'язким і для виведення його в нормальний робочий стан плинності потрібно поступово збільшувати навантаження котла.

Купивши антифриз для опалення від компанії MASTER BOILER, отримуєте оригінальний продукт безпосередньо від компанії-виробника. Наявність власної виробничої площадки дозволяє нам забезпеч потреби будь-якого клієнта. Ми працюємо як з приватними особами, так і з сервісними центрами з обслуговування котлів та систем опалення. Для оптових покупців пропонуємо спеціальну ціну.