Теплоносій для систем опалення та охолодження

Теплоносій для систем опалення та охолодження

Багатоцільові теплоносії для систем опалення нового покоління Майстер Бойлер - продукт розробки німецьких хіміків-аналітиків університету Клаусталя. В Україні незамерзайки для опалення MASTER BOILER виготовляється на умовах контрактного виробництва із застосуванням вітчизняних компонентів, що значно здешевлює собівартість готової незамерзайки для батарей. Купивши теплоносій від Майстер Бойлер, споживач отримує європейський товар за українську вартість.

Різновиди теплоносіїв для систем опалення та охолодження MASTER BOILER

DEFENDER® - захисні теплоносії для систем опалення. Не мають незамерзаючих властивостей, але призначені для запобігання утворення корозії, накипу та інших відкладень в опалювальних системах. Купивши теплоносій для систем опалення Дефендер, отримаєте ідеальне рішення для заповнення нових труб або після очищення. Підходить для металевих та пластикових трубопроводів будь-якого типу, в тому числі для систем з алюмінієвими радіаторами опалення.

THERMER® - незамерзаючі інгібовані теплоносії на основі мінерально-водних складів, пропіленгліколю та етиленгліколю. Теплоносії на основі пропіленгліколю використовуються для захисту від замерзання, боротьби з корозією, накипом, шумом в котлі і виділенням водню у всіх типах систем нагріву. Можуть застосовуватися для закритих систем охолодження, в тому числі що містять алюміній (крім серії THERMER® M).

Купити незамерзайку для опалення можна для котлів на біомасі, які потребують захисту від замерзання. При правильних умовах експлуатації продукт забезпечує нормальну роботу системи, його не потрібно замінювати більш 5 років. Незамерзайка для котлів THERMER використовується в приміщеннях, в яких опалювальна система схильна до підвищеного ризику замерзання. Теплоносії на основі пропіленгліколю підходять для будь-яких систем, в тому числі теплових насосів.

THERMER® SOLAR - теплоносій для геліосистем і сонячних колекторів. Витримує підвищені температури влітку, а взимку відрізняється високими незамерзаючими властивостями.

Характеристики THERMER®

1) Основа теплоносіїв і незамерзаек для опалення.

DEFENDER® H2O: демінералізована підготовлена ​​вода + німецькі інгібітори нового покоління MASTER BOILER®

THERMER® M: на основі мінерально-водного складу (бюджетний теплоносій для теплої підлоги, котлів, що не містять алюмінієвих матеріалів)

THERMER® E: на основі етиленгліколю (низькотоксичні незамерзайка для опалення, що має функції захисту від замерзання, найчастіше використовується в системах охолодження і кондиціонування)

THERMER® P: на основі пропіленгліколю (універсальна незамерзайка для захисту від корозії й замерзання котлів і опалення будинку, заснована на високоінгібірованном складі).

THERMER® SOLAR: на основі пропіленгліколю + присадки зі збільшеним діапазоном робочих температур (краще рішення для використання в високотемпературних режимах, геліосистемах і теплових насосах)

2) Температурний режим

DEFENDER® H2O: 0°C до +100°C

THERMER® M: -30°C до +110°C

THERMER® E: -30°C до +110°C

THERMER® P: -30°C до +110°C

THERMER® SOLAR: -30°C до +200°C

Рекомендації щодо застосування незамерзайки і теплоносіїв для опалення MASTER BOILER

Перед застосуванням потрібно промити системи опалення від окалин, накипу, кислотних залишків, біологічних відкладень, старих незамерзаючих рідин. Рекомендуємо використовувати спеціалізовані професійні засоби для промивання систем опалення MASTER BOILER®. При кожному зливі відпрацьованого реагенту ретельно промивайте систему водою.

Всі види теплоносіїв для систем опалення Майстер Бойлер ГОТОВІ ДО ВИКОРИСТАННЯ. При додаванні води зменшується температурний режим і захисні функції інгібіторів корозії.

Для теплоносіїв систем опалення THERMER® характерна висока плинність, що обумовлено зниженим коефіцієнтом поверхневого натягу в порівнянні з водою. Перед заливкою теплоносія необхідно виконати ретельну перевірку герметичності системи опалення.

ЗАБОРОНЕНО прямий контакт теплоносія серії THERMER® M з алюмінієвим сплавом (у вигляді батарей або інших елементів системи). Решта серії теплоносіїв не впливають на алюміній і його сплави.

Всі теплоносії MASTER BOILER® - нетоксичні, КРІМ серії THERMER® E на основі етиленгліколю. Попадання етиленгліколю або його розчину в організм людини призводить до незворотних змін.