Засоби для видалення накипу, продуктів корозії, жирів і біологічних відкладень

Згодом на стінках обладнання, яке контактує з теплою водою, утворюється накип, окису заліза, осідає пісок і з'являються біологічні забруднення (колонії бактерій, грибків). Наявність цього сміття призводить до зниження ефективності функціонування установок. Трьохміліметровий шар накипу на поверхні металу знижує його теплопровідні властивості на 25 відсотків, а тринадцятисантиметровий - на 75 відсотків.

Засоби від накипу Master Boiler дозволяють ефективно видалити з системи небажані відкладення солей, відновити працездатність обладнання і провести його внутрішню дезінфекцію.

Особливості засобу для видалення накипу Master Boiler

Купивши засіб для видалення накипу Master Boiler, отримуєте продукт високої якості за прийнятною ціною. Наші реагенти від накипу виготовляються в Україні, але обладнання та виробнича технологія - німецькі. Більшість використовуваних інгредієнтів в засобах від накипу Master Boiler вітчизняного походження, що дозволяє випускати якісний продукт за ціну, яка менш схильна до валютних коливань.

Наші засоби для видалення накипу не належать до категорії токсичних. Для їх застосування немає необхідності дотримуватися особливих правил безпеки. Досить дотримуватися інструкції.

Засоби для видалення накипу Master Boiler мають в складі спеціальні антикорозійні речовини, які формують на оброблюваному устаткуванні захисну плівку. За рахунок цього подовжується час утворення нових шарів накипу.

Переваги застосування засобу від накипу Master Boiler

Використання в роботі засоби для очищення від накипу Master Boiler дає такі переваги:

 • промивання засміченого обладнання можна виконувати в звичайній робочій одежі;
 • засіб для чищення від накипу Master Boiler не порушує цілісності промиваються систем, ущільнювачів, працездатність вимірювальних приладів;
 • відпадає питання утилізації продуктів реакції, які можна злити в каналізацію.

Засоби від накипу Master Boiler пройшли лабораторні дослідження на біорозчинність і відповідають нормам санітарно-епідеміологічної служби.

Види засобів від накипу Master Boiler

Засоби для чищення від накипу, що випускаються нашою компанією, універсальні. Вони застосовуються для різного устаткування, де існує ризик утворення солей жорсткості та інших шкідливих відкладень. Для зручності транспортування і приготування розчину для видалення накипу ми випускаємо продукцію в таких форм-факторах:

 • рідина для очищення від накипу в банці - оптимальний варіант для промивання однієї одиниці обладнання;
 • рідина від накипу в каністрах - добре підійде для чищення теплопостачання невеликих заміських будинків або квартир;
 • засоби для чищення від накипу в мішках - актуальні при великому обсязі робіт для підприємств різних форм власності, ОСББ, комунальних організацій.

Варто звернути увагу: представлені в нашій компанії рідини для видалення накипу і порошки є концентратами і вимагають розведення чистою водою у співвідношенні, що вказуються на упаковках.

Де купити засіб від накипу Master Boiler?

Для отримання максимального результату від дії засобу від накипу Master Boiler, його бажано купувати у офіційних дилерів, інакше існує ризик купити підроблену продукцію. Наша компанія є виробником і постачальником Master Boiler в Україні, тому в якості придбаної у нас продукції ви будьте впевнені на 100%.

Ми офіційно зареєстровані і маємо документи, що підтверджують право продажу кошти для видалення накипу приватним особам, заводам, підприємцям.

Щоб купити засіб від накипу Master Boiler, досить залишити заявку на сайті, і ми з вами зв'яжемося. Наш офіс: Київ, проспект Перемоги, 67.

Реагенти для промивки

Незалежно від умов експлуатації, з часом на стінках труб, радіаторів, теплообмінників котлів системи опалення утворюється накип. Обумовлено це тим, що в воді, яку найчастіше використовують в якості теплоносія, присутні солі жорсткості. В процесі підігріву рідини, вони переходять з розчиненого стану в нерозчинених і осідають у вигляді нальоту на внутрішніх поверхнях елементів системи опалення.

Боротися з проблемою відкладень усередині теплообмінника котла, радіатора або труб можна різними методами: від заміни окремих сильно забитих компонентів, до розбирання і чищення. Існує і більш гуманний метод позбавлення від відкладень - використання реагентів для промивання систем опалення Master Boiler.

Особливості реагенту для промивання систем опалення та охолодження Master Boiler

Наша компанія є виробником і постачальником реагентів для промивання опалювальних систем, радіаторів, котлів і систем опалення Master Boiler в Україні. Представлені засоби виготовляються за німецькою технологією, але з використанням вітчизняних інгредієнтів. За рахунок цього, ціна реагенту для промивання систем опалення, котлів, труб і радіаторів є нижчою за імпортні аналоги, а якість - на висоті.

Засіб Master Boiler відповідає вимогам санітарно-епідеміологічної служби, пройшло лабораторні випробування на біорозчинення в природних умовах. Представлені реагенти для промивки котлів і радіаторів безпечні і не вимагають дотримання суворих норм безпеки. Для роботи з Master Boiler досить звичайного робочого одягу. Продукти реакції можна без побоювань зливати в каналізацію. Вони не ушкоджують труби і не завдають шкоди навколишньому середовищу.

Різновиди реагентів для промивання опалювальних систем і радіаторів Master Boiler


Master Boiler є універсальним засобом і може використовуватися в якості реагенту для промивання систем опалення та охолодження. Тому ​​на нашому сайті представлена продукція відрізняється тільки форм-фактором упаковки. Зроблено це для того, щоб транспортування реагенту для промивання труб, радіаторів опалення була максимально зручною для клієнтів. В наявності:

 • банки - підійдуть для приватних осіб, яким необхідно промити одиничний котел, теплообмінник або радіатор;
 • каністра - використовується майстрами сервісних центрів для промивання систем опалення приватних будинків, котеджів або окремого промислового обладнання;
 • мішки - застосовуються для промивання опалення багатоповерхових будинків, великих систем охолодження і іншого великого устаткування.

Незалежно від формфактора упаковки, реагенти для промивки радіаторів опалення поставляються в вигляді концентратів. Перед їх застосуванням слід детально ознайомитися з інструкцією. Неправильно підібрана концентрація розчину може привести до того, що промивка виявиться неефективною або призведе до ще більшого погіршення ситуації.

Переваги реагентів для промивання систем охолодження та опалення Master Boiler

Реагенти для промивки теплообмінників, труб, котлів і радіаторів Master Boiler ефективно борються не тільки з відкладеннями кальцій-карбонатних солей, але і з оксидами заліза, продуктами розкладання антифриз, органічними забруднювачами. Крім цього, вони мають такі переваги:

 • діють тільки на забруднення, не пошкоджуючи труби, ущільнювачі, вимірювальні прилади та інші елементи промивається системи;
 • поставляються в зручній для транспортування тарі;
 • не токсичні і можуть перевозитися в багажнику звичайного автомобіля;
 • сумісні з усіма матеріалами, використовуваними в системах охолодження та опалення.

Чому саме ми

Наша компанія є офіційно зареєстрованою, тому з нами можуть співпрацювати як індивідуальні особи, так і підприємства будь-якої форми власності. Ми є виробниками і гарантуємо, що наші клієнти отримають оригінальні реагенти для промивки систем опалення, котлів і теплообмінників.

Master Boiler - краще рішення в боротьбі з накипом для відновлення ефективності роботи обладнання.