Чистка котлів

На жаль, на сторінці немає елементів для відображення. Будь ласка, зайдіть пізніше!

Чистка котла

Незалежно від типу системи опалення, накип є однією з найпоширеніших причин поганої роботи котлів. Першопричиною її утворення служать солі жорсткості, які входять до складу води, найчастіше використовується в якості теплоносія. Звичайно, якщо використовувати спеціально підготовлену дистильовану або пом'якшену рідину, подібних проблем можна уникнути. Але такий варіант підійде тільки власникам невеликих квартир або дач, де обігрівається всього пару кімнат. У всіх інших випадках, позбутися від накипу допоможе тільки періодична чистка котла.

Варто звернути увагу: процедура чистки і промивання котлів являє собою складний і вимагає певних навичок процес. Ми не рекомендуємо виконувати її самостійно. Подібна промивка котла призводить зупинки роботи всієї системи опалення, і для вирішення проблеми все-одно доведеться викликати фахівців.

Звернувшись за допомогою в нашу компанію, будьте впевнені - фахівці виконають промивку котла опалення на найвищому рівні. Ми використовуємо сертифіковане обладнання для чищення котлів від найкращих торгових марок, представниками яких в Україні самі і є.

Як визначити необхідність чистки котла

Утворення накипу на вхідних, вихідних трубах котла, теплообміннику і датчиках викликає порушення стабільності його роботи. До найбільш поширених ознак необхідності виконання чистки котла відносяться такі симптоми:

  • під час роботи спостерігаються часті включення і виключення;
  • відчутні потріскування і інші сторонні звуки;
  • манометр показує підвищений тиск в системі;
  • спостерігається збільшення кількості споживаного енергоносія.

У деяких випадках наявність цих проблем свідчить про наявність інших поломок. Для точного встановлення необхідності промивання котла опалення необхідно, щоб наш майстер відвідав об'єкт і оглянув обладнання.

Яка вартість промивання котлів

Розміщення на нашому сайті ціни чистки котла приблизні. Розрахунок вартості відбувається індивідуально для кожного конкретного випадку. Впливають на остаточну ціну промивання котла є такі чинники:

  • наявність або відсутність кранів на трубопроводах до і після котла;
  • складність підключення обладнання для чистки котла;
  • кількість використовуваного кошти для хімічної промивки котла;
  • необхідність розбирання опалювального обладнання.

Скільки триває чистка котлів опалення

Час проведення очистки котлів залежить від складності доступу. Якщо немає можливості виконати включення обладнання безпосередньо до котла, нами здійснюється його розбирання. Виконання подібних процедур займає час і вимагає використання додаткових витратних матеріалів у вигляді прокладок в місцях з'єднання труб.

При отсутствии различного рода сложностей в среднем чистка котлов занимает около одного часа.

Наскільки безпечна хімічне промивання котлів

Для очищення котлів від накипу нами застосовуються власні засоби для промивання опалювальних систем і систем опалення Master Boiler, виготовлені за німецькою технологією. У нашому розпорядженні необхідні документи, які підтверджують якість та безпеку випускаються реагентів.

Використовувані нашими фахівцями реагенти для хімічної промивки котлів не роблять руйнівної дії на саме обладнання. Крім цього, вони мають в складі антикорозійні речовини, які покривають внутрішню поверхню труб і теплообмінників захисною плівкою, що перешкоджає утворенню нової накипу.

Чому необхідно звертатися саме до нас

Ми надаємо послуги з чищення котлів і систем опалення більш семи років і за цей час встигли обслужити тисячі клієнтів - приватні домогосподарства і підприємства різних форм власності. Наш досвід і наявність професійного обладнання дозволяє реалізовувати чистку котлів будь-якої складності виконання, призначених як для опалення невеликого заміського будинку, так і багатоповерхівок.

Щоб замовити послугу очищення котла, достатньо зв'язатися з нами будь-яким зручним способом зазначеним у контактах або відвідати наш офіс в Києві, проспект Перемоги, 67.