Засоби для чистки димоходів і котлів

На жаль, на сторінці немає елементів для відображення. Будь ласка, зайдіть пізніше!

Засоби для чистки димоходів і котлів від сажі і смоли MASTER BOILER KILLSOOT, німецький очищувач димоходів з 100% ефектом KILLSOOT ® (в перекладі з англійської "kill soot" - вбивати сажу).

Очисники димоходів MASTER BOILER KILLSOOT ® - кращий засіб для чищення твердопаливних котлів і димоходів.

Очищувач димоходу MASTER BOILER KILLSOOT ® - висококонцентрований ЗАСІБ НОВОГО ПОКОЛІННЯ.

Німецький засіб для чищення котлів від сажі, що має 100% ЕФЕКТ і НЕ МАЄ АНАЛОГІВ.

САМЕ УНІВЕРСАЛЬНЕ ЗАСІБ для чищення димоходів і котлів. Хімія для чистки димоходів і котлів, яка дійсно працює!

Хімічні засоби для чищення димоходів MASTER BOILER KILLSOOT видаляють всі види відкладень в камері згоряння і димоході.

Збільшує ефективність і термін служби обладнання. Запобігає виникненню пожежі в димоході.

ЗАБУДЬТЕ раз і на НАЗАВЖДИ за ложечки, баночки та інші незручності, хімічні засоби для чищення твердопаливних котлів MASTER BOILER KILLSOOT® поставляється в пакетиках саше по 10 р, не потрібно розривати упаковку! Продукт повністю готовий до використання навіть людиною без будь-яких технічних навичок і підготовки. І головне безпечно, тепер Ви не будете побоюватися попадання в очі і дихальні шляхи.

Саме ЗРУЧНЕ ВИКОРИСТАННЯ - 1 пакетик-саше на 10 кг палива, або на 18 kW потужності котла.

Ви забудете про механічну очищення димоходів і твердопаливних котлів, при регулярному використанні вбивці сажі MASTER BOILER KILLSOOT.

Інструкція по застосуванню засобу для чищення димоходу і котлів

Вбивця сажі і кіптяви MASTER BOILER KILLSOOT поставляється в пакетиках саше по 10 г

  • УВАГА, Вам не потрібно розривати упаковку, саше повністю складається не з пластикового, а з паперового матеріалу і готова до використання
• Не кидайте засіб в полум'я вогню, так як порошок перейде в рідиноподібний стан і не встигнувши вступити в реакцію протече в піддавало.
  • Помістіть в камеру згоряння засіб для видалення сажі - готовий пакетик до розпалювання вогню з розрахунку один пакетик (10 г) на 10 кг палива, або 10 г на 18 кВт потужності.
  • Закрийте дверцята. Якщо можливо, закрийте заслінки димоходу, щоб зменшити потік повітря до мінімуму. Залиште в такому стані протягом 2-3 хвилин. Потім довести до нормальних робочих параметрів.
  • Якщо агрегати сильно забруднені, або використовуєте паливо поганої якості рекомендується перші 14 днів збільшити дозування в 2 рази потім повернуться в регламентовану дозу.

  • Висококонцентровані реагенти кристалів MASTER BOILER KILLSOOT мають каталітичний ефект. Покриває відкладення і смолу активної хімічною реакцією.
  • Перетворює сажу в горючі гази, пересушує відкладення і в'язкі смоли.
  • При високій температурі спалювач сажі KILLSOOT виділяє гази, які вступають в реакцію з смоляними відкладеннями, руйнуючи їх структуру.
  • Всі ці хімічні реакції призводять до випаровування вологи, яка є основним компонентом, що забезпечує твердість нальоту. Як наслідок, сажа стає сухішою і тендітніші, обсипається, руйнується і згоряє.

  • Спочатку слід використовувати очищувач KILLSOOT при кожному запалюванні вогню. Після 10 рази можна використовувати його через кожні 4-5 растопок.
  • MASTER BOILER KILLSOOT слід використовувати безперервно протягом всього опалювального сезону пропорційно по відношенню до кількості палива, що спалюється.

СКЛАД: 

Висококонцентровані реагенти кристалів з каталітичним ефектом, дигідрат сульфату заліза, хлорид кальцію, лазурит, силікат натрію, нітрат амонію, перкарбонат натрію, функціональні реагенти і добавки. Перетворює сажу в горючі гази, а при високій температурі KILLSOOT виділяє гази, які вступають в реакцію з смоляними відкладеннями, руйнуючи їх структуру. Все це призводить до випаровування вологи, яка є основним компонентом, що забезпечує твердість нальоту. Як наслідок, сажа стає сухішою і тендітніші, обсипається, руйнується і згоряє.

ВИРОБНИК:

 

Склад реагенту для видалення чистки димоходів і котлів в Європейському Союзі. Хімія для чистки димоходу і котлів складається виключно з реагентів європейського походження і відповідає тільки найвищим нормам, фасування реагентів і виробництво упаковки здійснюється в Україні.

 

Developed and approved in Germany. Made in Ukraine.

 

Розроблено за підтримки Інституту неорганічної та аналітичної хімії Технічного університету Клаусталя (Technische Universität Clausthal), в місті Клаусталь-Целлерфельд, Німеччина. Вироблено в Україні.