Рідина для системи опалення

На жаль, на сторінці немає елементів для відображення. Будь ласка, зайдіть пізніше!

Рідина для опалення

Вода - дешевий і ефективний теплоносій, що володіє хорошими показниками теплоємності. Вона використовується в 80% систем опалення. Незважаючи на очевидні переваги водяні опалювальні системи мають ряд істотних недоліків. Одним з них виступає кристалізація води при невеликих мінусових температурах (близько 0 ° C) і її об'ємне розширення при переході в тверду фазу.

В домівках, де постійно підтримується плюсова температура, не загрожує замерзання води всередині труб. Інша справа заміські будиночки і дачі, де перебування людей сезонне і взимку їх просто нікому опалювати.

Щоб раз і назавжди позбутися від необхідності перед кожним зимовом сезоном зливати воду із системи, використовуйте спеціальну рідину для опалення MASTER BOILER.

Особливості незамерзаючої рідини для систем опалення

Рідина для опалювальних систем випускається компанією MASTER BOILER на умовах контрактного виробництва. До складу незамерзаючих рідин входять інгредієнти українського походження, при цьому сама технологія виготовлення розроблена німецько хіміками-аналітиками. Купивши рідина для опалення MASTER BOILER, отримуєте за українську ціну продукт, який відповідає європейським стандартам якості.

Крім прямого призначення, деякі серії рідин для батарей опалення мають в складі інгібітори, які зсередини захищають котли, труби і радіатори від корозії і освіти сольових відкладень (накипу). Купивши рідину для опалення з поліпшеною формулою, як мінімум на 5 років можна забути про необхідність промивання системи.

Види рідини для опалення

Співробітниками нашої компанії було налагоджено виробництво і реалізація таких видів рідини для опалювалюння та системи охолодження:

  • Незамерзаюча рідина для котлів опалення на основі мінерально-водної пихи. Бюджетний варіант рідини для опалення, який ставить підвищені вимоги до системи. Наприклад, продукт несумісний з алюмінієвими радіаторами та іншими компонентами, які містять алюміній.
  • Рідина на основі етиленгліколю. Має хороші технічні характеристики і зберігає плинність навіть після тривалого простою. Етиленгліколь відноситься до числа токсичних речовин, тому рідину, що не для систем опалення на його основі рекомендується використовувати за умови наявності одноконтурного підлогового котла. У двоконтурних аналогах існує ризик, що теплоносій проникне в сантехнічну воду.
  • Рідина для опалення незамерзаюча на основі пропіленгліколю. Нетоксичний і застосовується як з двоконтурними підлоговими, так і з настінними котлами. Поставляються компанією MASTER BOILER рідини для опалення мають в складі спеціальні інгібітори, які запобігають виникненню корозії і відкладень солей жорсткості всередині труб, радіаторів і теплообмінників котлів.
  • Рідина для систем опалення будинку на сонячних панелях. Являє собою суміш на основі пропіленгліколю з додаванням особливих присадок. Останні піднімають верхній робочий температурний межа рідини для опалення з +110 до +200 градусів.
  • До окремого виду рідин для опалення відносяться розчини DEFENDER торгової марки MASTER BOILER. Вони не володіють незамерзаючими властивостями, але мають в складі спеціальні інгібітори, які захищають обладнання від корозії, утворення накипу та інших відкладень.

Нюанси використання незамерзаючої рідини для систем опалення

Купивши рідину, що не для опалення, слід заздалегідь підготувати систему до роботи на цьому типі теплоносія. Речовини відрізняються від води і мають такі особливості:

  • в порівнянні з водою їх теплоємність нижче на 20%;
  • нижчий коефіцієнт поверхневого натягу;
  • несумісність з оцинкованими і алюмінієвими компонентами системи опалення;
  • підвищена щільність;
  • токсичний вплив на організм людини.

Купивши рідину для систем опалення або охолодження у MASTER BOILER, гарантовано отримаєте оригінальний розчин, якість якого підтверджується відповідними сертифікатами.

Наявність власних виробничих потужностей дозволяє нам задовольнити потреби будь-якого клієнта. До того ж, для оптових покупців надаємо спеціальну знижку.