Засоби для промивання та очищення труб

На жаль, на сторінці немає елементів для відображення. Будь ласка, зайдіть пізніше!

Засоби для очищення труб

Існує думка, що труби не схильні до утворення накипу. При їх прокладанні використовується мінімальна кількість поворотів, тому бруду і іншим шкідливим відкладенням ніде осісти. Насправді ситуація прямо протилежна. Труби так само схильні до засміченості, як і інше обладнання, яке працює з гарячою або підігрітою водою. Єдина різниця тільки в наслідках наявності забруднень.

Як правило, відкладення накипу оксидів заліза, біологічних матеріалів (скупчень бактерій) зменшують перетин труб, що призводить до збільшення гідравлічного опору і зниження напору переміщуваної в них середовища. Падає ефективність роботи теплообмінного обладнання і систем. Єдиним способом позбутися від засмічень є застосування засобу для очищення труб Master Boiler. З його допомогою можна безрозбірним методом видалити всі типи відкладень, які характерні при використанні води в якості теплоносія.

Особливості засобу для чищення труб Master Boiler

Засіб від накипу в трубах Master Boiler виступає результатом досліджень інституту неорганічної та аналітичної хімії в Німеччині.В Україні наша компанія є офіційним постачальником і контрактним виробником представленого миючого засобу для труб.Хімія для чищення труб Master Boiler виготовляється з вітчизняної сировини за німецькою технологією. Цей підхід у виробництві дозволяє запропонувати клієнтам продукт європейської якості, але за українською ціною.Засіб для очищення труб Master Boiler відповідає вимогам санітарно-епідеміологічної служби, пройшло випробування на біорозчинність. Має необхідні сертифікати, що підтверджують якість.

Використання засобу від накипу в трубах Master Boiler не має на увазі дотримання особливих вимог до норм безпеки. При роботі з рідиною для чищення труб досить звичайного робочого одягу.На відміну від кислоти для промивання труб, продукти реакції кошти Master Boiler спокійно утилізуються шляхом зливу в каналізацію.

Переваги використання засобу для очищення труб Master Boiler

Купивши засіб для чищення труб Master Boiler, ви отримаєте такі переваги:

• можливість роботи в робочому одязі;

• універсальний засіб для чищення для труб від всіх видів накипу та інших забруднень;

• відсутність необхідності отримувати спеціальні дозволи для транспортування.

Крім цього, Master Boiler не вступає в реакцію з матеріалом трубопроводу, не пошкоджує ущільнювачі і встановлені датчики стану середовища, що транспортується, як це часто трапляється при використанні кислоти для чищення труб. До складу порошку і рідини для очищення труб Master Boiler входять особливі речовини, які утворюють захисну плівку на стінках трубопроводу від корозії і повторного відкладення накипу.

Різновиди засобів для чищення труб Master Boiler

Представлені нашою компанією засоби для видалення накипу в трубах є універсальними: вони застосовуються для очищення та інших видів обладнання, що контактують з теплою або гарячою водою. Для зручності транспортування і приготування рідини для чищення труб, ми випускаємо чистячі засоби в різних упаковках:

  • банки - підійдуть індивідуального споживача для чищення невеликих труб;
  • каністри - використовуються майстрами сервіс-центрів для промивання трубопровідних систем квартир та приватних будинків;
  • мішки - застосовуються при очищенні труби великої протяжності і обсягу.

Чому саме ми

Наша компанія працює на ринку вісім років. Ми виступаємо виробниками продукції, що дозволяє реалізовувати засоби для чищення труб, ціна яких прийнятна як приватним домогосподарствам, так і великим підприємствам.Ми маємо необхідні документи і співпрацюємо з організаціями всіх форм власності та масштабів мережі трубопроводів: ОСББ, комунальними підприємствами, заводами і т.д. Приймаємо будь-які форми оплати: готівковий, безготівковий, банківські перекази.Щоб замовити засіб для чищення труб, достатньо зв'язатися з нами будь-яким способом, вказаними в контактах або просто відвідавши наш офіс в Києві, проспект Перемоги, 67.