Устаткування для промивання й очищення теплообмінників, систем опалення, котлів і водопостачання

Чому обладнання для промивання та очищення систем опалення, водопостачання та охолодження варто купити саме в нашій компанії?

 1. За більш 8 років нашій компанії ми стали надійним партнером і постачальником вже не одній тисячі клієнтів.
 2. Крім того, що ми є офіційними представниками промивних насосів та іншого обладнання різних європейських і американських брендів в Україні, ми Німецько - Українська компанія і контрактний виробник обладнання і професійного засобу для промивання опалювальних систем, котлів, системи опалення, водопостачання та охолодження, аналогів яким немає в Україні! І ми з упевненістю це доведемо, якщо у Вас є сумніви.
 3.  Чому нас вважають лідерами і компанією № 1 в сфері промивання опалювальних систем, очищення. MASTER BOILER це не просто бренд, це комплексне рішення в сфері сервісу і обслуговування котлів, теплообмінників, радіаторів, систем опалення та водопостачання. У нас є рішення Вашої задачі!
 1. Крім виробництва і реалізації ми здійснюємо навчання по обладнанню як наших постійних партнерів і дилерів, так і споживачів, які вирішили купити обладнання вперше!
 2.  Для наочності і поняття в використання установок і апаратів в офісі нашої компанії ми реалізували досвідчений стенд на якому ви зможете провести ТЕСТ ДРАЙВ обладнання перед покупкою і на першому ж об'єкті Ви, або Ваш персонал не будете "зеленим новачком". Ми поділимося секретами і тонкощами, які напрацьовуються роками! Нам Важливий кожен наш клієнт і наша спільна справа, яка обов'язково і неодноразово принесе плоди! Запрошуємо до співробітництва
 3. Ми не теоретики, а практики і компанія повного циклу! Ми виробники, постачальники, а найголовніше ми самі надаємо послуги промивання. Це одна з головних переваг роботи з нами, зателефонувавши до нас в компанію Ви не почуєте - "підкажіть код товару". Ви почуєте 101 рішення поставленого завдання і будете впевнені, що Вам підібрали правильний бустер для промивання теплообмінника, обладнання для промивки систем опалення, або будь-які інші промивні насоси і установки.
 4. Для тих, хто не хоче купувати обладнання, або хоче спочатку спробувати, Ви зможете взяти обладнання напрокат в категорії ОРЕНДА.

А зараз трохи відповідей на найчастіші запитання, як вибрати обладнання?

 1. Для початку потрібно вирішити для якої задачі Ви хочете купити обладнання.
 2. Що саме ви хочете промивати або чистити.
 3. Який тип промивання більш прийнятний для Ваших завдань.

Які основні види та типи промивки?

Умовно можемо поділити на 3 різновиди:

 • гідродинамічна промивка (використовуються апарати для промивання під великим тиском води);
 • гідропневматичне промивання, це і є імпульсна промивка (промивка водо - повітряною сумішшю, за допомогою спеціальних промивних компресорів з різними програмами і періодичністю уприскування).
 • хімічне промивання (здійснюється за допомогою циркуляції реагентів в омивається обладнанні до повного розчинення накипу, видалення залізоокисних і органічних відкладень, за допомогою промивних насосів, які часто називають бустери для промивання.)

Яке призначення і що можливо промити?

В асортименті нашої компанії представлені бустери, промивні насоси, установки, апарати, станції, компресори та машини:

 • для промивання котлів і теплообмінників будь-яких типів і розмірів;
 • для промивання систем опалення та водопостачання;
 • для промивання радіаторів будь-якого типу;
 • для промивання системи охолодження та кондиціонування;
 • для промивання бойлерів, водонагрівачів і будь-якого теплообмінного обладнання;
 • для промивання і чищення труб і каналів будь-якої довжини і діаметру.

Які апарати для промивання використовувати для очищення обладнання?

Чистка теплообмінника здійснюється за допомогою спеціального обладнання для промивки. Таке професійне обладнання для промивання називається бустер. Такі установки для промивки дозволяють не розбираючи всю систему опалення, видалити вапняний наліт, корозійні залишки і інші забруднення.

Устаткування для промивання опалювальних систем мають різний об'єм баків для хімії. Є обладнання на 10, 20, 30 і 40 літрів.

Устаткування для промивання вибирається залежно від розмірів і потужності опалювальної системи, для малих систем підійдуть невеликі бустери 10-20 літрів, а для великих систем опалення - великі за обсягом апарати 30-40 літрів.

Устаткування для промивання опалювальних систем застосовувати досить просто. Рідина для очищення теплообмінника заливається в пластиковий бачок в потрібній пропорції. Устаткування для промивання підключається шлангами до теплообмінного обладнання. Кришка бустера при цьому залишається відкритою. Починається циркуляція реагенту по системі. Чистка теплообмінника триває поки весь реагент із залишками забруднень не стане однорідним або поки не пропаде піна і газовиділення в рідини.

Для більш кращого очищення теплообмінника, можна включити функцію «Реверс», якщо обладнання для промивання має таку функцію. Кришка обладнання для чищення теплообмінників повинна бути відкритою, з метою відведення реагентних газів. Після промивання системи обладнання відключається, а рідина витікає з опалювальної системи. Після того як рідина витекла, рекомендується промити систему звичайною водою.

У нас Ви зможете собі придбати обладнання для промивки теплообмінників опалювальних систем з доставкою по всій Україні, як італійського виробника Aquamax, так і інших виробників. Оптові поставки реагентів для промивання опалювальних систем.