Компресори для гідропневматичного імпульсного промивання систем опалення та водопостачання

На жаль, на сторінці немає елементів для відображення. Будь ласка, зайдіть пізніше!

Чому компресор для промивання систем опалення та водопостачання варто купити саме в нашій компанії?

1) За більш 8 років нашій компанії ми стали надійним партнером і постачальником вже не одній тисячі клієнтів.

2) Крім того, що ми є офіційними представниками обладнання для гідропневматичного промивання та іншого обладнання різних брендів в Україні, ми Німецько - Українська компанія і контрактний виробник обладнання і професійного засобу для промивання опалювальних систем, котлів, системи опалення, водопостачання та охолодження, аналогів яким немає в Україні! І ми з упевненістю це доведемо, якщо у Вас є сумніви.

3) Чому нас вважають лідерами і компанією № 1 в сфері промивання опалювальних систем і систем опалення MASTER BOILER - це не просто бренд, це комплексне рішення в сфері сервісу і обслуговування котлів, теплообмінників, систем опалення та водопостачання. У нас є рішення Вашої задачі!

4) Крім виробництва і реалізації ми здійснюємо навчання по обладнанню як наших постійних партнерів і дилерів, так і споживачів, які вирішили купити обладнання вперше!

5) Для наочності та кращого поняття в використання установок і апаратів, в офісі нашої компанії, ми реалізували досвідчений стенд на якому ви зможете провести ТЕСТ ДРАЙВ обладнання перед покупкою і на першому ж об'єкті Ви, або Ваш персонал не будете "зеленим новачком". Ми поділимося секретами і тонкощами, які напрацьовуються роками! Нам Важливий кожен наш клієнт і наша спільна справа, яка не обов'язково і неодноразово принесе плоди! Запрошуємо до співробітництва!

6) Ми не теоретики, а практики і компанія повного циклу! Ми виробники, постачальники, а найголовніше ми самі надаємо послуги промивання. Це одна з головних переваг роботи з нами, зателефонувавши до нас в компанію Ви не почуєте - "підкажіть код товару". Ви почуєте 101 рішення поставленого завдання і будете впевнені, що Вам підібрали правильний бустер для промивання теплообмінника, обладнання для промивки систем опалення, або будь-які інші промивні насоси і установки.

7) Для тих, хто не хоче купувати обладнання, або хоче спочатку спробувати, Ви зможете взяти обладнання напрокат в категорії ОРЕНДА.

А зараз трохи відповідей на найчастіші запитання, як вибрати обладнання?

 1. Для початку потрібно вирішити для якої задачі Ви хочете купити обладнання.
 2. Що саме ви хочете промивати або чистити.
 3. Який тип промивання більш прийнятний для Ваших завдань.

Які основні види та типи промивки?

Умовно можемо поділити на 3 різновиди:

 • Гідродинамічна промивка (використовуються апарати для промивання під великим тиском води);
 • гідропневматичне промивання, вона ж імпульсна промивка (промивка водо - повітряною сумішшю, за допомогою спеціальних промивних компресорів з різними програмами і періодичністю імпульсів).
 • хімічне промивання (здійснюється за допомогою циркуляції реагентів в омивається обладнанні до повного розчинення накипу, видалення залізоокисних і органічних відкладень, за допомогою промивних насосів, які часто називають бустери для промивання.)

Якщо використовувати промивні компресори, що можливо промити?

В асортименті нашої компанії представлені в тому числі і компресори для гідропневматичного промивання, які застосовуються:

 • для промивання опалювальних і питних водопроводів;
 • для промивання водяних теплих підлог;
 • для промивання радіаторів опалення;
 • для промивання і чищення труб і каналів будь-якої довжини і діаметру;
 • для підготовки до першого пуску обладнання;
 • для промивання систем після монтажу і ремонту.

Які відкладення видаляють промивні компресори для гідропневматичного промивання?

 • для видалення механічних відкладень;
 • для очищення від мулу і піску;
 • для промивання від зважених частин;
 • для промивання від біологічних наростів і відкладень;
 • для промивання від продуктів корозії.

Якщо у Вашій системі багато твердих відкладень на стінках, або присутня велика кількість накипу більш ефективно впорається хімічне промивання, а ще краще їх комбінація. Ви зможете вибрати і купити  обладнання в категорії насоси для промивання систем опалення.