Промивання систем опалення

На жаль, на сторінці немає елементів для відображення. Будь ласка, зайдіть пізніше!

Промивання систем опалення

Вода - оптимальний теплоносій, який підходить для роботи як в індивідуальних, так і комунальних або промислових систем опалення. Вона виступає найкращим рішенням по співвідношенню ціна-ефективність передачі теплової енергії і сумісна практично з усіма типами котлів. Єдиний недолік цього теплоносія - наявність в його складі солей жорсткості, які при нагріванні утворюють накип на стінках опалювального обладнання. У випадку з комунальними системами, крім кальцій-карбонатних солей, присутні домішки окису заліза, органіки та інших забруднювачів.

Крім води, негативний вплив на стан опалювальної системи надає протизамерзаюча рідина.

Єдиним способом відновити працездатність обладнання виступає промивка систем опалення.

Як визначити, що потрібно промивка системи опалення?

З'ясувати, що наявні проблеми в обігріві приміщення викликані засміченістю батарей, важко. Однак є деякі симптоми, які вказують, що потрібно чистка систем опалення:

 • суттєве збільшення розміру витрат на використовувані енергоносії;
 • спостерігається підвищений тиск в системі опалення;
 • при роботі обладнання доносяться звуки з батарей, чутні потріскування в теплообміннику котла (у випадку з індивідуальним опаленням);
 • насос примусової циркуляції теплоносія працює на високих оборотах.

Точно визначити необхідність промивки систем опалення можна тільки при безпосередньому виїзді співробітника Master Boiler до замовника.

Яка ціна промивання системи опалення?

Вартість чищення систем опалення залежить від різних критеріїв, наявна на сайті Master Boiler ціна є орієнтовною. Дізнатися точну ціну промивання системи опалення в Києві можна тільки при візиті нашого фахівця. Найбільший вплив на остаточну вартість послуги надають такі аспекти:

 • масштаб системи (протяжність, чисельність радіаторів);
 • кількість поверхів будівлі;
 • наявність або відсутність кранів на батареях;
 • спосіб промивки систем опалення;
 • кількість використовуваного реагенту при очищенні опалювальної системи за допомогою хімії.

Які існують способи чистки системи опалення

Промивання опалення може виконуватися різними методами, вибір конкретного заздрості як від побажань клієнта, так і результату, який потрібно досягти. Компанія Master Boiler використовує дві найбільш ефективні методики чищення систем опалення.

 • Гідропневматичне - виступає однією з різновидів механічного чищення системи опалення. Суть методики полягає в тому, що підготовлена ​​повітряно-водна суміш подається під високим напором в систему опалення. В результаті з труб видаляються Грубодисперсні суспензії, руйнуються грубі відкладення, тим самим збільшується проток для теплоносія, але не дає 100% ефект.
 • Хімічна - промивка опалювальних систем цією методикою здійснюється співробітниками Master Boiler із застосуванням особливих реагентів, які розчиняють твердий наліт. Ціна промивання системи опалення хімікатами хоч і вище попереднього методу, але винятковий результат гарантований.
 • Найкращий результат досягається при їх комбінуванні, як часто ми і робимо на об'єктах наших замовників

 

Наскільки безпечно промити систему опалення?

Промивання опалювальних систем виконується тільки сертифікованим обладнанням і професіоналами своєї справи з багаторічним досвідом. А при хімічної промивки ще і сертифікованим складом хімікатів, що руйнують наліт і не вступають в реакцію з матеріалом труб, батарей або теплообмінника котла.


Чому промивку систем опалення слід замовляти в Master Boiler?

Звернення за допомогою до Master Boiler - реальний шанс скористатися послугою промивання системи опалення, ціна якої повністю відповідає якості. Наша компанія заснована в 2011 році і за період своєї діяльності обслужила клієнтів не тільки Києва, а й інших міст України, жителів сусідніх держав. Щоб познайомитися з портфоліо, потрібно перейти в розділ «Наші Об'єкти».

Master Boiler є офіційно зареєстрованою компанією, що володіє всіма необхідними дозволами для надання послуг як приватним домогосподарствам, так і підприємствам. Ми приймаємо всі види платежів.

Використовувані нами і нашими партнерами хімічні реагенти виготовлені на власних виробничих потужностях і відповідає вимогам санітарно-епідеміологічної служби, мають сертифікати якості. Крім цього, були проведені дослідження на біорозчинність, якими було встановлено, що відпрацьовані реагенти можна виливати в загальну каналізацію.

Щоб замовити промивку систем опалення або дізнатися контакти нашого партнера у вашому регіоні, досить зв'язатися з нами за вказаними контактами або особисто відвідати офіс Master Boiler в м.Києві, проспект Перемоги 67.