Прочищення трубопроводу

На жаль, на сторінці немає елементів для відображення. Будь ласка, зайдіть пізніше!

Прочистка труб

Існує думка, що труби водопостачання не схильні до засмічення через проточність води, але на ділі ситуація виглядає інакше. Водопровідні труби також, як і трубопровід систем опалення, з часом засмічуються, на їх стінках утворюються тверді відкладення з різного роду домішок: піску, мулу, іржі, кальцій-карбонатних солей. Згодом кількість подібного нальоту може стати таким, що звузить перетин трубопроводу і знизить його пропускну здатність. Крім цього, вода є ідеальним середовищем для розвитку грибків, бактерій та інших мікроорганізмів.

Наша компанія надає професійні послуги з прочищення труб водопостачання як в приватних будинках, так і в багатоквартирних комплексах. Ми є офіційними представниками провідних торгових марок, що займаються виробництвом апаратів для прочищення трубопроводів в Україні.

Від чого залежить вартість прочищення труб

Вартість прочищення труб в Києві залежить від таких факторів:

  • поверховості об'єкта, де треба прочистити трубопроводів;
  • методики прочищення водопровідних труб;
  • складності підключення обладнання для прочищення трубопроводу;
  • протяжності вимагають прочищення водопровідних труб;
  • кількості витраченого кошти в разі прочищення трубопроводу хімією.

Зазначена на сайті ціна прочищення труб є орієнтовною і розраховується для кожного клієнта індивідуально при безпосередньому огляді об'єкта нашим майстром.

Які існують методи прочищення труб

Для прочищення трубопроводів не існує універсального методу, він підбирається нашими фахівцями індивідуально з урахуванням побажань замовника і рівня засміченості водопровідних труб. Нашою компанією застосовуються такі способи прочищення трубопроводів:

  • гідродинамічний - відноситься до числа механічних методів видалення нальоту в трубах; вода подається під високим тиском в систему і силою потоку руйнує відкладення;
  • гідропневмодинамічної - спосіб схожий на попередній, тільки замість води використовується повітряно-водна пульпа, яка за рахунок наявності бульбашок повітря надає ще більш руйнівний вплив на відкладення і робить прочищення труб більш ефективною;
  • хімічний - прочистка трубопроводу виконується спеціальними засобами, що розчиняють наліт, при цьому не чинять негативний вплив на самі труби.

Слід врахувати, що кожен з цих методів прочищення трубопроводів окремо не дає максимального результату. Для досягнення 100% ефективності ми рекомендуємо застосовувати їх в комплексі. Наприклад, спочатку виконати гідропневмодинамічне прочищення труб водопостачання для видалення твердого нальоту і грубих суспензій, а потім хімічну.

Наскільки безпечна прочищення труб

Для прочищення труб водопостачання (гарячого і холодного) ми використовуємо сертифіковане обладнання для гідродинамічного і гідропневмодинамічного промивання, а також застосовуємо спеціальні реагенти власного виробництва. Вони повністю безпечні для труб (незалежно від їх матеріалу) і мешканців будинку, де проводяться роботи.

Наші засоби для прочищення трубопроводу пройшли необхідні лабораторні випробування на біорозчинність і відповідають вимогам санітарно-епідеміологічної служби. Вони повністю знищують хвороботворні мікроорганізми, які розмножуються всередині труб.

Чому саме Master Boiler

Наша компанія офіційно зареєстрована і має дозвільні папери для виконання прочищення водопровідних труб в Києві як приватним особам, так і великим промисловим підприємствам. У нашому розпорядженні необхідне обладнання для роботи з системами будь-яких масштабів. Досвід і знання фахівців дозволяють виконати прочищення труб в приватному будинку або багатоповерхівці незалежно від складності виконання системи і ступеня її засміченості.

Щоб отримати детальну інформацію або замовити прочищення трубопроводу, зв'яжіться з нами зручним способом, зазначеним в Контактах, або просто відвідайте наш офіс в Києві, проспект Перемоги, 67.