Чищення і промивка батарей (радіаторів опалення)

На жаль, на сторінці немає елементів для відображення. Будь ласка, зайдіть пізніше!

Чищення і промивання батарей (радіаторів опалення)

При тривалій експлуатації системи опалення, де теплоносієм виступає вода, освіту всередині батарей накипу та інших забруднень є неминучим. Надалі ці відкладення стають причиною поганого прогріву опалювального приміщення і збільшення витрат на енергоносії. У деяких випадках, накип карбонату кальцію і осад окису заліза виступають причиною виходу з ладу всієї системи опалення. Якщо теплоносієм виступає рідина - дуже часто виникає корозія і нерозчинні важкі відкладення. Єдиним способом вирішити проблему засмічення батарей, крім їх заміни, є чистка.

Як визначити, що потрібно промивка батарей опалення? 

Самостійно визначити, що проблеми в роботі системи опалення пов'язані саме з відкладеннями всередині радіаторів, важко. Однак, існують ознаки, що вказують, що чистка батарей все ж потрібно:

• зменшується нагрівання приміщення;

• всередині радіаторів чутні сторонні звуки;

• батареї прогріваються нерівномірно, або зовсім перестають гріти;

• тече чорна вода, при спуску повітря з крана Маєвського.

Варто звернути увагу, що ціна промивання батарей опалення значно нижче їх заміни. При найменших підозрах в необхідності чистки, слід відразу звертатися до фахівців Master Boiler.

Скільки часу займає чистка радіатора опалення? 

Внутрішнє очищення радіаторів в середньому триває більше години, але все залежить від обсягу робіт і специфіки системи. Якщо на об'єкті встановлено невелику кількість батарей і на вході і виході є запірні системи, то доцільно виконати їх промивання без демонтажу, якщо немає - окремо. У разі прочищення великої кількості батарей, спочатку потрібно виконати гідропневмодинамічної промивку, яка дозволить позбутися від грубодисперсних частинок і здебільшого грубих відкладень. Хімічна чистка радіатора опалення фахівцями Master Boiler проводиться із застосуванням спеціальних німецьких реагентів, які подаються в систему за допомогою бустера. Апарат являє собою посудину з встановленим на ньому циркуляційним насосом. По завершенню процедури промивання батарей відпрацьовані реагенти зливаються в каналізацію, а система кілька разів промивається чистою водою для нейтралізації використовуваної хімії.

Безпечна чи хімічне промивання батарей опалення?

 Хімічна чистка радіаторів опалення від Master Boiler відрізняється вигідною ціною і Повністю БЕЗПЕЧНА для використовуваного на об'єкті Опалювальне обладнання. Застосовувані нашими майстрами реагенти мають всю необхідну дозвільну документацію. Їх склад підібраній таким чином, що хімічно активні речовини чинять негативний вплив тільки на накип і відкладення, Які НЕ пошкоджують труби і батареї системи опалення.