Засоби для промивання і очищення систем охолодження, чілліров, фанкойлів

На жаль, на сторінці немає елементів для відображення. Будь ласка, зайдіть пізніше!

Засоби для промивання систем охолодження

Під час роботи припливної вентиляції, великого промислового і торгового устаткування виділяється величезна кількість тепла, яке утилізується системою охолодження. Незадовільний стан охолоджувального обладнання призводить до перегріву комплектуючих і виходу їх з ладу.

Основною проблемою пристроїв відведення тепла є утворення всередині каналів, патрубків, радіаторів накипу та інших забруднень. Наявність цих відкладень призводить до зниження теплопровідних характеристик системи охолодження, посилення перегріву робочого обладнання. Наприклад, трьохміліметровий шар накипу знижує ефективність охолоджувальних агрегатів на 25%, а слів у 13 мм - на 75%.

Єдиним способом позбутися від шкідливих відкладень виступає використання засобу для промивання системи охолодження. Не варто вдаватися до самодіяльності і застосовувати не сертифіковані кислоти. Подібні дії лише погіршать ситуацію або спровокують поломку всієї системи охолодження.

Особливості засобів для промивання систем охолодження Master Boiler

Порошок і рідини для промивання систем охолодження Master Boiler - результат роботи фахівців університету неорганічної та аналітичної хімії Клаусталя (Німеччина). Наша компанія виступає в ролі постачальника цих засобів на територію України. Більш того, ми самі виготовляємо засоби для промивання систем охолодження, що дозволяє запропонувати кращу ціну на ринку. При виробництві використовуємо більшість інгредієнтів вітчизняного походження.

Засоби для очищення систем охолодження Master Boiler випускаються при повному дотриманні німецькою технологією, що підтверджується наявністю відповідних документів. Рідини пройшли лабораторні дослідження і відповідають вимогам санітарно-епідеміологічної служби. Біорозчинність, безпечні для навколишнього середовища.

Переваги застосування засобів для промивання системи охолодження Master Boiler

Використання для очищення систем охолодження рідини або порошку Master Boiler має такі переваги:

  • для застосування засобу для промивання систем Master Boiler немає потреби у використанні спеціальних захисних виробів;
  • наша хімія для промивання системи охолодження сумісна з металевими, пластиковими трубами та не порушує цілісність ущільнювачів та вимірювальних приладів, запірної арматури;
  • відпрацьована рідина для промивання системи охолодження екологічно безпечна і може бути злита в стічну каналізацію.

Крім очищення системи охолодження від накипу і інших забруднень, засіб Master Boiler має в складі речовини, які утворюють всередині оброблюваного обладнання особливу захисну плівку. Вона перешкоджає появі нових відкладень і корозії металу.

Також ви можете скористатися послугами нашої компанії: промивка теплообмінника, промивка системи охолодження, або ознайомиться з повним переліком послуг в категорії послуги.

Різновиди засобів для промивання системи охолодження Master Boiler

Нашою компанією випускаються різні засоби, саме  універсальний підходить для всіх типів систем охолодження. Вони можуть застосовуватися в якості засобу для промивання чиллерів або фанкойлів, автомобілів, великим промисловим і військової техніки.

Залежно від необхідної кількості, наші клієнти можуть купити засіб для промивання систем охолодження в таких форм-факторах:

  • рідина для очищення системи охолодження в банці - підійде у випадках, коли потрібно промити одиничний агрегат невеликого об'єму;
  • рідина для промивання системи охолодження в каністрі - оптимальний варіант для тих, кому необхідно прочистити велику кількість обладнання або систему зі значним обсягом холодоагенту;
  • засоби для промивання системи охолодження в мішках - актуальні для підприємств, торгових і розважальних центрів, де потрібно очистка значної кількості обладнання.

Варто зазначити: представлені на нашому сайті рідини і порошки для очищення системи охолодження є концентратами, які вимагають розведення водою. Тому перед застосуванням слід детально ознайомитися з інструкцією.

Де купити засіб для промивання системи охолодження Master Boiler

Щоб придбати рідину або порошок Master Boiler і бути впевненим в його якості, звертайтеся до офіційних дилерів нашої компанії. Крім цього, ми самі є постачальниками хімії для промивання Master Boiler в Україні. Замовивши у нас, можете бути впевненими в оригінальності придбаних засобів.

Наш офіс знаходиться в Києві, проспект Перемоги, 67. Для отримання додаткової інформації про засіб для промивання систем охолодження, залиште свою заявку на сайті, і наші фахівці з вами зв'яжуться.