Електричні

На жаль, на сторінці немає елементів для відображення. Будь ласка, зайдіть пізніше!

Замкнені системи теплопостачання, водопостачання, вентиляції, а також холодильні установки, спринклери і запірна арматура перевіряються на герметичність, міцність і здатність витримати певний тиск. Своєчасно проведена перевірка дозволяє завчасно або планово визначити наявність проблем з трубопровідними системами. Перевірка здійснюється спеціальним обладнанням, до якого належить обпресувальник електричний. На відміну від свого ручного аналога, даний прилад здатний автоматизувати основну частину виконуваної роботи.

Особливості електричного обпресувальника

Електричний обпресувальник, ціна на який залежить від багатьох параметрів приладу, є потужним випробувальним інструментом, здатним працювати з системами великого обсягу і протяжності. Робота інструменту неможлива без наявності електропостачання та водного резервуару або магістралі.

Перш ніж електричний обпресувальник купити, необхідно вивчити його конструкцію. Це допоможе вам не помилитися з вибором. Інструмент складається з наступних комплектуючих:

 1. Металевий корпус, в якому розміщені інші деталі.
 2. Електродвигун, що працює від стаціонарної мережі 220 В.
 3. Самовсмоктуючий насос поршневого типу, безпосередньо створює в системі підвищений тиск.
 4. Манометр, за яким визначається тиск в системі.
 5. Фільтр, установлений у вхідному трубопроводі приладу. Він необхідний для очищення проходить через канали води.
 6. З'єднувальний шланг зі штуцером для підключення до магістралі. У комплект можуть входити також шланги для дренажу та забору води з ємності.

Встановлена ​​на електричний пресувальник ціна відповідає комплектації приладу і залежить від потужності, габаритів, продуктивності і функціональності інструменту.

Поряд з гідравлічними пристроями існують також потужні пневматичні насоси. Вони прекрасно справляються з перевіркою вентиляційних, протипожежних систем, кондиціонерів, складних ємностей. Тобто, теж можуть застосовуватися для перевірки систем, використовуючи повітря замість рідини.

Як виконується процедура обпресування

Гідравлічні випробування, звані обпресуванням, повинні проводитися в наступних випадках:

 • Перед початком кожного опалювального сезону на експлуатованих трубопроводах.
 • У разі усунення аварійних ситуацій.
 • Після закінчення планового ремонту.
 • Перед здачею нових об'єктів в експлуатацію.

Перевіряється вся система повністю або окрема її частина, якщо вона відокремлена від основної частини перекривного краном. Для перевірки необхідно під'єднати шланг обпресувальника до трубопроводу і почати прокачування рідини. В системі пресувальник електричний створює підвищений тиск, контрольований за манометром. Якщо протягом певного часу тиск буде підтримуватися в нормі, випробування припиняють. При падінні тиску необхідно шукати місце розгерметизації трубопроводу. Після усунення неполадки випробування проводять заново.

Переваги електричного обпресувальника

Щоб купити електричний обпресувальник та не шкодувати про це, ознайомтеся з тими перевагами, які дає використання цього потужного приладу:

 • Висока продуктивність, що дозволяє за дуже короткий час наповнити і перевірити трубопровід значної протяжності. Досить сказати, що за хвилину прилад може прокачати до 6 л рідини, що є дуже хорошим показником.
 • Електромотор бере на себе всю механічну роботу, яку тепер не потрібно виконувати за рахунок сили своїх рук. Досить просто натиснути на кнопку, що знаходиться на корпусі приладу для початку роботи насоса.
 • Мобільність, яка, незважаючи на збільшену масу приладу, дозволяє переносити електричний обпресувальник на нові місця.
 • Прилад здатний створювати в системі дуже високий тиск, понад 60 атмосфер.
 • Є можливість використання для підключення приладу паливного генератора, якщо поблизу немає точки енергоспоживання.
 • Вартість електричного пристрою досить велика, але є один нюанс. Якщо ви працюєте з цим приладом на постійній основі, виконуючи регулярні замовлення, то вам вигідніше буде купити електричний обпресувальник. За рахунок швидкості перевірки він окупить себе за дуже короткий час, а потім почне приносити постійний дохід.
 • Завдяки наявності електроживлення до приладу можна підключити додаткові електронні прилади та пристрої.

Основні параметри електроінструменту

Обресувальник електричний характеризується кількома параметрами, за якими можна судити про його якість, функціональності, принцип роботи даного продукту та придатності для виконання якоїсь певної роботи:

 • Величина граничного тиску, яка може бути створена в перевіреній системі. Чим вище цей показник, тим потужніше буде прилад.
 • Потужність обпресувальника. Чим вона вища, тим швидше прилад буде справлятися з перевіркою, і тим більшу довжину трубопроводів можна буде прокачати за допомогою даного інструменту.
 • Продуктивність насоса. Змиритися кількість літрів рідини, яке електричний обпресувальник зможе перекачати за 1 хвилину.
 • Напруга живлення. Для всіх моделей харчування стандартне - 220 В.
 • Обсяг накопичувального резервуара. Чим більше обсяг бачка, тим з більш серйозною системою пристрій зможе працювати.
 • Вартість приладу. На електричний обпресувальник ціна встановлюється в залежності від потужності, величини максимального тиску і комплектації.
 • Тип робочої рідини. Вказується в паспорті, що йде в комплекті з виробом.
 • Габаритні розміри. Можуть бути різними у різних моделей. Це позначається на зручності роботи і мобільності апарату.

Вибір електричного обпресувальника

Вибираючи електричний обпресувальник, ціна його є головною відправною точкою, яка впливає на прийняття вашого рішення. Адже було б просто нерозумно купувати дорогий інструмент, який буде використаний всього 1-2 рази. Тому, якщо вже ви вирішили купити електричний пресувальник, то це означає, що ви будете виконувати з його допомогою дуже серйозні завдання.

Зверніть увагу також на деякі інші поради щодо вибору цього інструменту:

 • Потужний електричний прилад вигідно використовувати для прискорення процесу перевірки. Якщо від швидкості роботи залежить ваш заробіток, то не роздумуйте і вибирайте саме такий варіант.
 • Коли проблем з електроживленням немає, то електричний пресувальник, ціна на який буде для вас прийнятною, надасть вам істотну допомогу завдяки своїй високій потужності.
 • Для перевірки великої системи або дуже довгих трубопроводів ручний прилад підходить дуже погано. А ось інструмент, оснащений електродвигуном, без праці впорається з будь-якими обсягами і розмірами.
 • Наявність функції плавного регулювання полегшує роботу оператора при створенні тиску в системі.

Сьогодні обпресувальник електричний купити нескладно завдяки запропонованому в магазині асортименті. Якщо ви сумніваєтеся у виборі конкретної моделі або вас бентежить вартість товару, зверніться за консультацією до наших менеджерів. Офіс нашого магазину знаходяться в Києві, доставляємо по всій Україні. Вибрати і замовити пресувальник електричний ви зможете на сайті магазина. У вашому розпорядженні також будуть наші телефони та електронна пошта.